Biznesmeblowy.pl

Centrum IKEA dla Firm

Centrum IKEA dla Firm

Centrum IKEA dla Firm jest już otwarte dla przedsiębiorców

  • Autor: bm
  • 29 sie 2017 08:59 (aktualizacja: 29 sie 2017 10:03)

Centrum IKEA dla Firm jest miejscem, gdzie przedsiębiorcy nie tylko zaaranżują przestrzenie swoich firm, ale także będą mogli pracować. Do ich dyspozycji będzie kilka różnych stanowisk pracy oraz sala spotkań z możliwością zarezerwowania przez internet. Centrum znajduje się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 89.

Czytaj też: OTWARCIE SKLEPU IKEA W LUBLINIE

Co roku w Warszawie powstaje około 30 tysięcy mikro i małych firm. To właśnie dla nich, 29 sierpnia, IKEA otwiera specjalne miejsce. W Centrum IKEA dla Firm przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie wyposażania funkcjonalnych przestrzeni do pracy. To pierwsza taka inicjatywa na świecie w grupie IKEA.

"Wiemy, że potrzeby przedsiębiorców różnią się od potrzeb indywidualnych klientów. Dlatego w Centrum IKEA dla Firm zaoferujemy im wielostronną pomoc specjalistów, szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz oraz mnóstwo inspiracji, czyli wszystko, czego potrzebują. Dzięki temu zaoszczędzą swój czas i pieniądze" – powiedział Marek Nogieć, kierownik Centrum IKEA dla Firm.

Już podczas pierwszej wizyty, każdy przedsiębiorca otrzyma opiekę indywidualnego konsultanta. Jego zadaniem będzie rozpoznanie potrzeb i zaproponowanie rozwiązań korzystając z blisko 10 tys. artykułów z asortymentu IKEA. Dzięki tak szerokiej ofercie pracownik Centrum będzie w stanie zaproponować unikalną aranżację na każdą kieszeń. Następnie pomoże w skompletowaniu wybranych produktów i ich zamówieniu, a także w organizacji transportu pod wskazany adres i montażu mebli. Klienci mogą umówić się na spotkanie z konsultantem w Centrum IKEA dla Firm lub innym dogodnym dla niego miejscu.

"Chcemy, aby w Centrum pojawiały się zróżnicowane propozycje, które mogą zainspirować przedsiębiorców z różnych branż. Oprócz pomysłów na urządzenie nowoczesnego biura prezentujemy tam sześć przykładowych punktów usługowych, w tym między innymi concept store, warsztat naprawy motorów czy warzywniak. Co więcej, nasze ekspozycje będą regularnie odświeżane, prezentując inne przykłady małych biznesów. Nasi doradcy zadbają o unikatowość i funkcjonalność każdego miejsca, tak aby zapewnić jak najlepszy komfort i efektywność pracy" – dodał Adam Musielak, specjalista ds. wystawiennictwa, który aranżował wystrój Centrum IKEA dla Firm.

Centrum IKEA dla Firm znajduje się przy ul. Marszałkowskiej 89 i będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00. Spotkania z konsultantem lub projektantem można umówić online pod adresem IKEA.pl/dlafirm. Centrum IKEA dla Firm będzie otwarte dla klientów od 29 sierpnia 2017 r.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce